Výroba, predaj, servis trezorov a kovového nábytku

EN | DE | HU
Doprava zdarmastarozitny sortiment

AD ASTRA - Profil

Firma AD ASTRA BOTH s.r.o. vznikla v roku 2005. Predtým pôsobila ako živnosť od roku 1990 ako jedna z prvých v tedajšom Československu.Už viac než dve desaťročia pôsobí v oblasti trezorovej techniky na Slovensku. 

Na trhu sa presadila  zameraním na kvalitné výrobky a veľkým dôrazom na záručný a pozáručný servis. Servisní technici firmy pracujú profesionálne a zabezpečujú kvalitný a rýchly servisný zásah.Zabezpečuje teda všetko okolo trezorov vrátane prepravy.

K zaujímavostiam patrí repasácia starožitných trezorov,kde po dôkladnom odstránení starých náterov trezor ožíva a dostáva "novú kožu"prostredníctvom špeciálnej,nanášacej techniky našich predkov - tzv. fládrovaním.


 
Výrobky
Firma AD ASTRA BOTH s.r.o.,má dlhoročnú tradíciu a zaručuje dodávku kvalitných certifikovaných a necertifikovaných výrobkov, vyrobených v rámci EÚ. Neustále prebiehajúci technicky vývoj zaručuje, že výrobky zodpovedajú najnovším požiadavkám bezpečnostnej techniky.
 
Servis
Servisná služba je pre zákazníkov firmy AD ASTRA BOTH s.r.o.k dispozícii aj  počas sviatkov a dní pracovného voľna. 
AD ASTRA BOTH s.r.o. je držiteľom Licencie na prevádzkovanie Technickej služby, vydanej Krajským riaditeľstvom Policajného zboru v Bratislave.

Záručna doba
Firma AD ASTRA BOTH poskytuje záruku v trvaní 24 mesiacov odo dňa ich predaja. Závady, ktoré sa vyskytnú počas trvania záručnej doby sa odstraňujú na mieste inštalácie trezorov bezplatne